Informatie

Team

Het team van De Opstekker, schooljaar 2021-2022:

Groep 1/ 2       Petra Bekkema en Tiny Bouma       
Groep 1/ 2       Ingrid van der Veen en Anouk de Hoog
Groep 3           Lamkje van der Draai en Marloes Kamp 
Groep 4           Nynke Stuiver en Jelmer Dijkstra
Groep 5           Annemiek Veenstra
Groep 6           Jill Kuhlman en Dennis Postma 
Groep 7           Annegonda Tillema en Hilda Feenstra
Groep 8           David Jongsma en Linda Flonk

Onderwijsassistent: Lauran van Veen (onderbouw)
                                Lea Perk (bovenbouw)

Interne begeleider: Geartsje Miedema   (ib.deopstekker@comprix.nl)
Directie: Geartsje Paulusma  (directie.deopstekker@comprix.nl)

Mailadressen zijn:
petra.bekkema@comprix.nl
tiny.bouma@comprix.nl
lamkje.vanderdraai@comprix.nl
ingrid.vanderveen@comprix.nl
marloes.kamp@comprix.nl
nynke.stuiver@comprix.nl
linda.flonk@comprix.nl
manita.overdiep@comprix.nl
jill.kuhlman@comprix.nl
hilda.feenstra@comprix.nl
geartsje.miedema@comprix.nl
annegonda.tillema@comprix.nl
annemiek.veenstra@comprix.nl
anouk.dehoog@comprix.nl
dennis.postma@comprix.nl
jelmer.dijkstra@comprix.nl
david.jongsma@comprix.nl
lauran.vanveen@comprix.nl
lea.perk@comprix.nl

 

.